Kartlı, Parmak İzli ve Şifreli Geçiş Sistemleri

Teknolojinin insanlara sunduğu hizmetlerden yararlanmak artık çok daha kolay hale gelmeye başlamıştır.  Kartlı, parmak izli ve şifreli geçiş sistemleri birçok şekilde kullanılmaktadır. Genel olarak belirlenen alanlarda ve belirli yetkiye sahip kişilerin kontrol ve güvenlik amaçlı takip etmeleri için kartlı, parmak izli ve şifreli geçiş sistemlerini kullanmaktadırlar.  Bazı işyerlerinde ve bazı kurumlarda kartlı ve parmak izli geçiş sistemleri personel kontrolünü sağlamak ve olabilecek tehlikelere karşı güvenliği arttırmak için kullanılmaktadır. Firmamıza gelen talepler hep bu doğrultuda olduğundan bize gelen her talebi zamanında karşılamaya gayret ediyoruz.

Kartlı geçiş sistemleri

Kartlı geçiş sistemlerinde kart okuyucular daha önceden tanımlanmış kartların ilgili yere okutulması sonucunda kapının diline uyarıda bulunarak açılan kapıdan güvenli bir şekilde geçmektir.   Bu sistemle istenirse otopark bariyerlerine kumanda edilebilir.  Kartlı geçiş sistemleri için firmamız size en uygun fiyatları ve kolay ödeme imkânlarını sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Parmak izli geçiş sistemleri

 Güvenlik gerekçesiyle parmak izi geçiş sistemlerimizde imal ettiğimiz dayanıklı, hızlı ve güvenli parmak izi geçiş sistemlerinde tüm son teknolojin getirdiklerini göreceksiniz.  Parmak izli geçiş sistemleri genelde geçişlerin kontrolü, öğrenci devam takip, öğrenci yoklama, personel takibi açısından kullanılan bir geçiş sistemidir.  Parmak izli sistemleri hızlı bir şekilde yayılarak kartlı geçiş sistemlerinin çoktan yerini almıştır. Firmamıza gelen taleplere bakılırsa parmak izli geçiş sitemleri çoğu kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır.  En kesin verilere ve takiplere parmak izli geçiş sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Şifreli Geçiş Sistemleri

Sedense firması olarak güvenli geçişlerde kullanabileceğiniz kolaylığı parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.  Size özel şifreyi kullanarak odaya ya da bölüme gönül rahatlığı ile girmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kartlı, parmak izli ve şifreli geçişlerle artık yada güvende olmanın bizce tadını çıkartın.

Çünkü mutluluk ve huzur güvenle gelir..