Personel Takip Sistemleri

Bu sistem personellerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve sürekli izlemek açısından kullanılan takip yöntemidir. İşyerlerinde, holdinglerde ve ofislerde kapılara monte ettirilen personel takip sistemleri sayesinde herhangi bir olumsuz sorun ile karşılaşma riski en aza indirilir.  Personel takibi sistemleri arasında yüz tanıma ve parmak izi okuyucu yöntemleri ile personel takibi kolayca ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Sedense firması olarak paranızın ve zamanınızın kıymetini biliyor ve personel takibi sistemleri için kullanacağımız malzemelerimizde kalitelidir. Firmamızda personel takip sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunarken uygun fiyatlarda olacağını şimdiden sizlere paylaşalım.

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemi ile artık personel kontrolü daha kolay yapılmaktadır. Geçişin yapılacağı yerin yakınındaki duvara monte edilen cihazın montajı yapılır.  Cihazların IP tabanlı olduğu için en yakın switche bağlantı yapılır. Tüm teknolojinin yeniliklerini kullandığımız cihazlarımızda geçişine izin verilen tüm personellerin yüz kısımları admin tarafından cihaza tanıtılır ve geçtiği gün, saat kayıt altına alınır. Kurduğumuz bu sistemle personel giriş ve çıkışlarda yüzünü cihaza göstermesi yeterli olacaktır. Düzeneği kurulan sistem aracılığı ile açılır ve personel güvenle geçme hakkına sahip olur.  Cihaz her tanıdığı yüzün ID numarasını kaydeder.  Personelin tüm özlük bilgilerini cihaz tanır ve kişi geçiş yetkisini kazanmış olur.

Parmak İzi Okuyucu Yöntemleri

Parmak izi sistemi ile personel takibi kolayca yapılmaktadır.  Personelin parmak izi bilgisini, kurulan cihaz kısa sürede tanır.  Bu sistemi kullanan iş yerlerinin sayısı gittikçe fazlalaşmıştır.   Parmak izi sisteme geçtiğinde saati, günü de beraberinde kayıt altında alınmaktadır. Bu şekilde hem personel güvenli geçiş sağlar. Hem de yetkililer personellerini kolaylıkla takip edebilirler.

Tüm şık tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile personel takip sistemlerimizi istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz.