sedense güvenlik

Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. , Güvenlik sektöründe; Çalışanları, müşteri veiş ortakları tarafından öncü şirket olarak algılanmayı hedefleyen kalite politikasıyla yer almayı hedeflemiştir.

Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. ,mükemmellik yolundaki çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.Düzenli aralıklarla yapılan öz değerlendirmelerle gelişmeler takip edilmekte ve gerekli aksiyonlar yerine getirilmektedir.

Sunduğu her çözümde,danışmanlık,kurulum,işletim ve bakım zincirinin her parçasında müşteri beklentilerine tam olarak cvp vermeyi amaçlayan Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. ,entegre bir kalite sistemi kurarak süreçlerin yönetimini sağlamak için çalışmaktadır.2004 yılından beri tüm çalışan personelinin sistemde üstlendiği sorumluluk ile yıl boyunca yapılan denetimler ,kalite eğitimleri ve yürütülen iyileştirme projeleri, Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. hizmet ve çözüm kalitesinin temelini oluşturan yapının sürekliliğinin sağlanmasındaki etkendir.

Sedense Güvenlik Sistemleri olarak hedeflerimize ulaşabilmek için oluşturmaya başladığımız kalite sistemimizle birlikte sürekli öğrenme ve sürekli gelişim için değişim değerleri ile ilerlemekteyiz.

Kurumsal Firma Güvencesi 

Güvenlik hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek,sektörün gelişimine katkıda bulunmak vemüşterilerimize beklentilerinin üzerinde entegre hizmet sağlamayı misyon edinen SEDENSE ,buana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir.

  • Güvenlik danışmanlığı alanında eğitimli ve profesyonel kadrosuyla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslar arası standartta karşılamak.
  • Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak.
  • Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı geniş kitleler ile paylaşarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak
  • Güvenilir, mesleğe saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğe adamış, sürekli gelişmelere açık güvenlik danışmanları yetiştirmek.

Sedense Elektronik Güvenlik Sistemleri, Elektrik, Danışmanlık, Turizm, Taşımacılık, Gıda, Temizlik ve İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

İletişim Bilgileri

  • Telefon : 0 (262) 331-5665

  • Email: info@sedense.com.tr

  • Adres: Sanayi Mah. D130 Karayolu Cad. No:117 İzmit / KOCAELİ