Telefon Santrali Sistemleri

Telefon, sizlerinde bildiği gibi yaygın kullanılan iletişim aracıdır. Özellikle gelişen teknoloji ile telefon sistemleri de bu teknolojiye ayak uydurmaya başlamıştır.  Her türlü ve tarzdaki işletmeler mutlaka telefon santrali sistemlerine ihtiyaç duyarlar.  Geniş kapasiteli telefon santral sistemleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeydeyiz.  Telefon santral sistemleri yazılım ve donanım tabanlı olarak ayrılmıştır.  Herhangi bir işletmeye kurulacak telefon santrali sistemleri küçük ölçekli işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve büyük ölçekli işletmelere göre farklılıklar gösterir. 

Telefon santral sistemlerinde iç hat ve dış hat olarak ikiye ayrılır.  Şirket içi iletişimi kolaylıkla sağlayabilmek için kurulan sistem ve dış hat kapasitesi ile harici bağlantıların gerçekleştirilmesiyle kurulan dış hat sistemidir.  İş yeri yetkilisiyseniz yapmanız gereken telefon santrali sistemi kurdurmadan önce bu iki ayrımı çok iyi yapmanız gerekir.  Daha sonradan herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamanız için önemli bir noktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere en büyük desteği sağlayacaktır.

IP Telefon Santral Sistemleri

Telefon santrali sistemlerini kurdururken eğer birden çok şubeniz veya mağazanız varsa ve bunlar farklı bölgelerdeyse bunun içinde lokasyon sistemimizi talep edebilirsiniz. Bunun için IP köprüsü aracılığı ile şubeleriniz ve mağazalarınız arasında ücretsiz görüşme sağlayan IP santral sistemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca telefon santrali sistemlerinde görüntülü telefon imkânı da vardır. Şirkette bulunan sürekli hareket etmek zorunda olan çalışanlar için tasarlanan bu yöntemle şeffaf bir iletişim kurabilirsiniz.  Telefon santral sistemleri sayesinde ülkemizde birçok çalışan artık kişilerle ve kurumlarla daha rahat iletişime geçmektedir.

Telefon santrali sistemleri kurulum aşamasında gereken kablo düzeneği ve kaliteli teçhizatlarla işimizi en üst seviyede yapıyoruz. 
Bizimle iletişime geçtiğinizde bu farkı hemen hissedeceksiniz.  Bu nedenle Sedense firması olarak sizinle tanışmak isteriz…